KAYMAKAM TANRISEVEN’DEN ASAYİŞ BİRİMLERİNE ZİYARET
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ilçemizdeki asayiş birimlerini ziyaret etti. Tire Garnizon Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Tanrıseven, “Amacımız halkımıza hizmet” dedi.
VATANDAŞA GÜLERYÜZLÜ HİZMET
İlk ziyarete Tire Emniyet Müdürlüğünden Başlayan Kaymakam Tanrıseven müdürlükteki birimleri tek tek gezerek bilgi aldı. Gezdiği birimlerde hizmet alan vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Tanrıseven, Emniyet Müdürlüğünden aldıkları hizmetin kalitesini sordu. Vatandaşlar müdürlük binasının çok modern olduğunu, verilen hizmetin hızlı ve hizmet veren görevlilerin güler yüzlü olduğunu ifade ettiler.
Faaliyetler hakkında Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’e bilgi veren İlçe Emniyet Müdürü Engin Tetik, özellikle çocukların ve gençlerin bilgilendirilmelerine yönelik çalışmalara ağırlık verdiklerini, en kısa zamanda okullarda çeşitli eğitim faaliyetlerini gerçekleştireceklerini belirtti.
KAYMAKAM TANRISEVEN JANDARMADA
Tire Jandarma komutanlığını ziyaretinde Yzb. Emre Davutoğlu ve diğer rütbeli Jandarma personelinin Kaymakam Tanrıseven’i karşılamasından sonra Kaymakam Tanrıseven, Jandarma komutanlık binası gezdi ve ilgili kişilerden bilgi aldı.
GARNİZON KOMUTANLIĞINI ZİYARET
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Tire Garnizon Komutanı Yzb. Adem Aydın’ı, Tire Askerlik Şubesindeki yerinde makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
“AMACIMIZ HALKA HİZMET”
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, ziyaretlerde, Askerlik Şubesi ve kolluk birimlerinin vatandaşlara insan odaklı hizmet sunduğunu gördüğünü belirterek, “Garnizon Komutanlığı, Emniyet ve Jandarmamız ile koordineli çalışıyoruz. Amacımız vatandaşımıza daha iyi hizmet etmek” şeklinde konuştu.